תיק עבודות .

לאבנר היקר היה חשוב שיבינו בדיוק מה סוג שירותי האינסטלציה שהוא נותן. אחד מדפי הנחיתה האהובים עליי, כמה פשוט - ככה יעיל, והעיצוב? תחליטו אתם.

התרשמתם?

התרשמתם?

איך אני אוהב לצאת מהקופסא/ה! הקמתי אתר מכירות עם חווית קנייה מרגשת ועיצוב יפייפה, ליזמית אמיצה שבחרה לעזוב הכל ו"לצאת מהקופסא", כן יירבו!

התרשמתם?

התרשמתם?

המטרה: יצירת פניות ושיחות טלפון רלוונטיות וסינון של פניות לא איכותיות בעזרת מסרים ספציפיים בדף הנחיתה. יצרנו דף נחיתה מעוצב ואטרקטיבי, והקמנו קמפיין גוגל עם סינון ביטויים קפדני ביותר. והתוצאות? שנה שנייה של עבודה משותפת.

התרשמתם?

התרשמתם?

״סיפורי בדים״ הגיעו אלינו עם אתר ישן שלא תפקד, הוא עבר שיפוץ יסודי ולאחר מכן הקמנו קמפיין שמקדם את השירותים של העסק במערכת הפרסום של גוגל. המטרות היו השגת פניות ושיחות טלפון על בסיס יומי, והצגת העסק בצורה שיווקית יותר באינטרנט. היום אנחנו עובדים מעל לשנה ביחד.

התרשמתם?

התרשמתם?

המטרה ברורה! הקמת אתר שיעזור לאנשים לחפש דירות על בסיס מיקום בכמה שפחות מאמץ. מאחורי הקלעים יצרנו מנוע חיפוש מתקדם ומערכת שמנתבת כל פנייה למקום המתאים לה.

התרשמתם?

התרשמתם?

orfis sport הוא מותג צעיר ותוסס שמתמחה בציוד ספורט. כחלק מפעילות המותג ברשת, אחת המטרות היא להנגיש מידע ואימוני ספורט לקהלים בכל דרגות הקושי.

התרשמתם?

התרשמתם?

ריטה סטייל עברו 2 בעלי מקצוע בחודשים האחרונים והשקיעו בפרסום תקציבים יפים, התוצאות לא הגיעו. עוד לפני פגישת הייעוץ עלינו על בעיה משמעותית לכן המטרה הייתה שיפור חד בכמות הפניות במסגרת התקציב הנוכחי, לא היה קל אבל שווה כל רגע של מלחמה.

התרשמתם?

התרשמתם?

המטרה היא הצגת תיק העבודות של אמונה בצורה נגישה ואטרקטיבית, את האתר המדהים יצרנו בהשראת האפליקציה הפופולארית ׳׳אינסטגרם׳׳.

התרשמתם?

התרשמתם?

המטרה היא להשאיר את המשתמש כמה שיותר זמן באתר בעזרת תכנים חדשותיים, והצגת מודעות פרסומיות של עסקי העיר ברחבי האתר. בנוסף יצרנו אינדקס עסקים עם מנוע חיפוש שניתן למצוא בו עסקים בתחומים השונים.

התרשמתם?

התרשמתם?

לאחר שעבדה רק מול חנויות, וילון פלוס סנטר רצתה להגיע גם ללקוחות הקצה! בבניית האתר ניסיתי להשיג מראה נקי, חדשני ומרשים. חושבים שהצלחתי?

התרשמתם?

התרשמתם?

ומה עם האתר שלך?

בואו נדבר על האתר שלכם חברים:

דרכים נוספות לדבר

גם בוואטסאפ

״טל שילש לנו את כמות הפניות שמגיעות מהאינטרנט״

נועם עופרי - מנכ׳׳ל סיפורי בדים.

״נותן שירות יותר ממה שצריך״

טל טמרוב - מנהל ריטה סטייל.

״לטל יש פתרון לכל בעיה״

שניר ברדה - יוזם נדל׳׳ן 4 יו.

״היעוץ שלו שינה לי את התזרים מקצה לקצה״

צחי לוי - מנכ׳׳ל סוד הטעם.